Magyar-Spanyol két tanítási nyelvű tagozat

A magyar-spanyol két

tanítási nyelvű tagozat

Ha meghalljuk a világnyelv kifejezést, mindenki azonnal az angolra gondol, pedig a spanyol nyelvet világszerte már többen beszélik az angolnál.

Tagozatunk 5 éves (nyelvi előkészíto év + 4 gimnáziumi évfolyam) képzésében a diákok játékosan, anyanyelvi tanárok segítségével tanulhatják meg ezt az izgalmas, sokszor egzotikusnak nevezett nyelvet.

Érettségi vizsgájukkal egy felsőfokú nyelvvizsgát is szereznek. Volt diákjainkat előszeretettel választják ki nemzetközi cégek, de a jogi vagy az

orvostudományi képzésben is előnyt jelent e neolatin nyelv ismerete. A spanyolul tanított öt tantárgy speciális és választékos szókincset biztosít, ami további lehetőségeket ad a munkaeropiacon.

A tények magukért beszélnek, de nézzük meg azt is, hogy milyen hangulatban telnek az itt töltött évek!

Miért nálunk tanulj spanyolul?