Kodályosoknak


Hirdetőtábla


Munkaközösségek








dokumentumok





dokumentumok


  Sportversenyek


ANK Kupa 2024.04.11
A versenyen minden csapatban maximum két igazolt versenyző vehetett részt, iskolánkat két lány és egy fiú csapat képviselte.

Fiú csapatunk a nyolc résztvevő közül 5. helyen végzett.
Csapatnévsor: Veriga Áron 9.B Haskó Patrik 9.D Csete Barnabás, Szabados André 9.E Sánta Csanád 10.B Tóth Bálint, Gál Miklós 11.A Varga Botond 12.A Kengyel Zsombor 12.B

Kodály1 lány csapatunk a hét résztvevő csapat közül 5. helyen zárt.
Csapatnévsor: Szabó Petra 9.B, Lukács Lili 9.E, Tamás Dorka 9.E, Puskás Hanna 9.E, Nagy Szonja 9.E, Stier Eszti 9.E, Karácsony Lilla 9.E, Rhone Emma 9.E, Fetter Léna 9.A, Buzási Héra 9.A, Nyulasi Kincső 9.D.

Kodály2 lány csapatunk mind az öt mérkőzését megnyerve első helyen végzett. Az elődöntő és a döntő is nagy csatát hozott, szoros küzdelemben, nagyot harcolva sikerült nyerni a lányoknak.A
Csapatnévsor: Szántó Aliz 10.A, Mihály Friderika 10.A, Fülöp Emese 10.A, Rózsa Eszti 10.A, László Alina 9.KnyE, Bocz Panna 9.KnyE,, Herke Noémi 8.A, Fodor Lili 8.A, Papp Szaffi 9.KnyE.

Edzők: Fodor Bence, Gyöngyösi Zoltán.




Kodály Röplabda Kupa 2024.02.29
Iskolánk, csatlakozva az Európai Röplabda Szövetség kezdeményezéséhez, ezen a napon rendezett röplabda kupát, így részesei voltunk a "1DayMore4Volleyball" témanapnak.

A női kategória végeredménye:
1. Kodály ÖTYE
2. Babits Gimnázium
3. Kodály Gimnázium
4. Leöwey Gimnázium.

Legjobb védekező játékos: Király Nikolett (Babits).
Legjobb támadó játékos: Szántó Aliz (Kodály).

A férfi kategória végeredménye:
1. Babits Gimnázium
2. Kodály Gimnázium
3. Leőwey Gimnázium
4. Széchenyi Gimnázium.

Legjobb védekező játékos: Szabó Balázs (Babits).
Legjobb támadó játékos: Várbíró Tamás (Babits).

Lányok: Fodor Lili 8.A Baán Boglárka 9. KnyD Szabó Petra 9.B Tamás Dorka, Lukács Lili 9.E Szántó Alíz, Mihály Friderika, Rózsa Eszter, Fülöp Emese 10.A Wittenbart Virág 11.A

Fiúk: Veriga Áron 9.B Haskó Patrik 9.D Csete Barnabás, Szabados André 9.E Sánta Csanád 10.B Tóth Bálint, Gál Miklós 11.A Varga Botond 12.A Kengyel Zsombor 12.B




Kodály Kupa röplabda verseny 2023.01.26
Január 26-án rendezte iskolánk a Kodály Kupa röplabda versenyt fiúknak és lányoknak.

A fiú verseny végeredménye:
1. Babits Gimnázium
2. Református Gimnázium
3. Leőwey Gimnázium
4. Kodály Gimnázium.

Legjobb védekező játékos: Veres Péter (Babits Gimnázium).
Legjobb támadó játékos: Balázsi Róbert (Református Gimnázium).

A lány verseny végeredménye:
1. Kodály Gimnázium
2. Babits Gimnázium
3. Leőwey Gimnázium
4. Református Gimnázium.

Legjobb védekező játékos: Józsa Anna (Babits Gimnázium).
Legjobb támadó játékos: Szabó Réka (Kodály Gimnázium).

Lányok: Érdi Kíra 10.A / Gastiaburu Tabita 10.E / Habling Dorka 10.E / Hegyi Emese 12.E / Lukács Lili 9.KnyE / Mihály Friderika 9.A / Rózsa Eszter 9.A / Sajnovics Inez 12.A / Szabó Réka 12.A / Szántó Aliz 9.A / Varasdi Szilvia 12.E / Wittembart Virág 10.A

Fiúk: Gál Miklós 10.A Sánta Csanád 9.E Kengyel Zsombor 11.B Pozsgai Marcell 11.B Varga Botond 11.A Haskó Patrik, Szabó Péter, Bölcskey Donát, Kollár Dominik mind a negyen 9. KnyD


 

főoldal | elérhetőség